Przejdź do sklepu

Wszechmogący Jehowa dał mi język ludzi uczonych, abym umiał spracowanemu odpowiedzieć miłym słowem. Każdego ranka budzi moje ucho abym słuchał jak ci, którzy się uczą. Wszechmogący Jehowa otworzył moje ucho, a ja się nie sprzeciwiłem ani nie cofnąłem, Iz. 50:4-5

Jeśli sam Jeszua musiał studiować Słowo i dzięki temu odkrył kim jest i do czego jest powołany, o ileż bardziej my, powinniśmy spędzać swój czas na czytaniu i medytowaniu nad Słowem? Wtedy odkryjemy kim jesteśmy i jaki jest cel naszego życia na ziemi!
Uczeń to człowiek który chce się uczyć i nie cofa się przed poznaniem Prawdy.

***

Chciałam państwa bardzo serdecznie zaprosić do studiowania w naszej Szkole Biblijnej.
Żyjemy w czasach kiedy poznanie Słowa Bożego będzie niezbędne dla powodzenia w życiu, odniesienia sukcesu, a nawet ustanowi różnicę pomiędzy życiem a śmiercią.
Szkoły publiczne potrafią ćwiczyć ludzkie umysły. Ale to nie poznanie umysłowe przynosi prawdziwe błogosławieństwo lecz poznanie duchowe.
Różne denominacje uczą rzeczy które są sprzeczne ze Słowem Bożym – dodają albo odejmują od tego co Słowo naprawdę uczy.
Staramy się wypełnić tę lukę. Niech ta Szkoła otworzy oczy wielu i przyniesie błogosławieństwo Jehowy do narodów świata.

Założycielka Szkoły Biblijnej

Dom Izraela Polania

pastor

Grażyna Rozwadowska

 

***

 

SZKOŁA BIBLIJNA

 

1 Rok – Fundament wiary

Dowiesz się co Biblia mówi o zbawieniu, uzdrowieniu, Duchu Świętym, chrztach, modlitwie, cierpieniu, powodzeniu finansowym, modlitwie, rodzinie i wielu innych rzeczach.
Żeby zdrowo wzrastać duchowo wypełniać Bożą wolę w swoim życiu potrzebujesz poznania tych prawd.

Podczas 1 roku otrzymasz:

– 21 wykładów audio w wersji MP3
– 21 testów do samodzielnego rozwiązania
– nauczysz się wielu wersetów biblijnych na pamięć
– przeczytasz całą Biblię

Aby korzystać z 1 Roku Szkoły Biblijnej potrzeba 5 GB miejsca.

2 Rok – Hebrajskie korzenie

Poznasz hebrajskie korzenie naszej wiary, nauczysz się o tym kim jest wierzący Izrael, poznasz różnice pomiędzy byciem chrześcijaninem a byciem wierzącym Izraelitą, poznasz prawdziwą historię 12 plemion Izraela i jego miejsce w wypełnianiu proroctw dni ostatecznych. Nauczysz się o prawdziwych Świętach Jehowy i ich znaczeniu.

 

***

 

2 rok planujemy zacząć już od tegorocznych Świąt Sukkot. Będzie możliwy do zrobienia po ukończeniu 1 roku naszej Szkoły Biblijnej. Jeśli ukończyłaś/eś inną Szkołę Biblijną która ma podobny plan jak nasz 1 rok, będzie możliwość być zrobić awansem tylko rok drugi. Jeśli to jest twój przypadek, prosimy o kontakt.

Aby korzystać z 2 Roku Szkoły Biblijnej potrzeba około 70 GB miejsca.

Koszt uczestnictwa w Szkole Biblijnej, każdy rok oddzielnie:

– 600zł od osoby
– dla grupy poniżej 10 osób: każda osoba 400zł
– dla grupy 10 osób 3000 zł, każda następna osoba 300zł

Co zrobić?

To proste. Jeśli chcesz zostać studentem Szkoły Biblijnej skontaktuj się z nami, a wyślemy ci ankietę do wypełnienia. Po przyjęciu cię w poczet studentów, wpłacasz pieniądze na nasz rachunek bankowy, a my wysyłamy ci materiały.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIELKĄ PRZYGODĘ, DUCHOWY WZROST, POZNANIE PRAWDY!!

Przejdź do sklepu