Udostępnij

11 września Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Niemiec Martin Schulz zagroził takim krajom jak Polska, Węgry, Czechy, które nie zgadzają się na narzucanie im liczby imigrantów muzułmańskich użyciem siły! Powiedział: Europa ultranacjonalistów, jeśli ona zwycięży, będzie to ich Europa, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być narzucone siłą.

Kanclerz Austrii Faymann proponuje sankcje dla krajów UE sprzeciwiających się obowiązkowym kwotom imigrantów. Zaproponował, aby opornym obniżyć unijne fundusze strukturalne.

New York Times pisząc o problemie imigrantów mówi o krajach Europy Wschodniej: Ich postawa – odzwierciedlająca mieszankę skrajnie prawicowych ruchów, nacjonalizmu, rasizmu, uprzedzeń religijnych, jak też argumentów ekonomicznych (…) jest najnowszym dowodem na utrzymywanie się silnych politycznych i kulturowych podziałów pomiędzy Wschodem a Zachodem Europy.

NYT stwierdził, że w przeciwieństwie do zachodnich państw Europy, które mają długą historię przyjmowania imigrantów pochodzących z różnych kultur, byłe kraje komunistyczne są bardzo jednorodne, np Polska jest w 98% biała i w 94% katolicka.

W latach 30 tych XX wieku pewien kanclerz Niemiec też pohukiwał na Polskę, po czym stwierdził, że istnieje konieczność by Niemcy narzucili nam, Europie i Światu swoje plany siłą. Kanclerz ten, był faktycznie Austriakiem. A naród austriacki przyjął niemiecki nazizm z zadowoleniem i współdziałał z narodem niemieckim by skrupulatnie wypełnić jego założenia. Załogi obozów koncentracyjnych w większości stanowili Austriacy. Po wojnie udawali, że byli pierwszą ofiarą Hitlera.

Jedną z rzeczy, którą niestety udało się Niemcom zrobić, było zniszczenie wielokulturowej, wielonarodowej Rzeczpospolitej. Całkowicie zniszczyli wielowiekową cywilizację Żydów polskich! Czyżby z tego powodu chcieli w ich miejsce sprowadzić nam tu muzułmanów? 3 mln muzułmanów za 3 mln Żydów?

Żydzi byli naszym wyborem. Arabscy muzułmanie są wyborem Europy zachodniej.

Amerykański prezydent Rossevelt dał zgodę na pomysł Stalina, by uczynić Polskę powojenną jednorodną etnicznie. To nie był nasz wybór! Naszym wyborem przez wieki była wielonarodowość i wielokulturowość.

Rzeczpospolita nigdy nie była krajem etnicznie jednorodnym!

Jesteśmy tacy tylko dzięki Niemcom, Rosjanom, Amerykanom. Rzeczpospolita była zawsze krajem różnorodnym etnicznie i narodowościowo. Złożona z Polaków, Żydów, Litwinów, Ukraińców, Białorusinów, Niemców, Ormian, Szkotów, że wymienię tylko te największe grupy. Była zawsze różnorodna religijnie – katolicy, protestanci, prawosławni, Żydzi i tu największe zaskoczenie dla pana z NYT  – muzułmanie!

Tak, polscy Tatarzy, Lipkowie w WKL mieszkali od XIV w, a w Koronie od XVII. Mieszkają zresztą w Polsce do dziś. Przez wieki lojalni wobec swojej ojczyzny. Walczyli w szeregach armii polskiej jak każdy Polak. Dziś są bardzo negatywnie nastawieni do islamskiego radykalizmu.

Czy ten nieznający historii dziennikarz z NYT może udowodnić, że kraje Europy zachodniej mają dłuższą od nas tradycję w przyjmowaniu imigrantów?!  Nasz tradycja ma kilka wieków. Tradycja Europy zachodniej, 50 lat.

Rzeczpospolita ma o wiele dłuższą tradycję w przyjmowaniu  i asymilowaniu innych kultur i narodów niż USA istnieje! Ale amerykański dziennikarz tego nie wie. Pisze do takich samych niedouczonych ludzi jak on sam i oni to łykają. Wstyd.

Dziennikarz ten, robi wymówki Polsce, która miałaby przyjąć 12 tysięcy uchodźców podczas kiedy USA przyjęły ich 1,5 tysiąca! Ale Amerykanie mają to już w swojej tradycji. Statków z uciekającymi z Europy Żydami przed wojną też nie przyjmowali. Niedawno zbudowali mur na granicy z Meksykiem.

Izrael nie przyjmie nikogo, ale im pan z NYT nie zwraca uwagi i nie mówi, że są rasistami, nacjonalistami czy uprzedzonymi religijnie. Podwójna miara? Nie ma również pretensji do państw arabskich. Ale nie lubi Europy Wschodniej.

Czyżby nie wiedział, kto jest odpowiedzialny za rozpętanie wojen na Bliskim Wschodzie i następujący po tym problem, który mamy dziś z uchodźcami? To USA, niektóre kraje Europy Zachodniej i niektóre kraje arabskie są temu winne. A nie kraje Europy Wschodniej. To nie my mieliśmy na tamtych terenach kolonie, dzięki którym wzbogaciliśmy się i nie my korzystamy z bogactw naturalnych z tamtych terenów takich jak ropa naftowa. Ci, którzy ten bałagan stworzyli, niech wezmą za to odpowiedzialność.

Nie chce mi się już pisać o ciągłych zarzutach, że 20 mln Polaków mieszka poza granicami kraju i ile to pieniędzy UE dała już Polsce. Niech UE nic już Polsce nie daje. Niech Niemcy w końcu zapłacą reparacje wojenne za zniszczenie mojego kraju, bo nigdy tego nie zrobili. Rozliczyli się z Żydami, ale nie z Polakami.

Jeśli tego nie zrobią, nie mają żadnego moralnego prawa wymawiać Polakom pieniędzy któreśmy z Unii wzięli. G. Grass powiedział kiedyś, że gdyby Niemcy faktycznie zapłaciły Polsce odszkodowania za wojnę, to przez kilka pokoleń żyliby w biedzie. Niech w końcu polscy politycy zaczną domagać się tego, co nasze jak to zrobili kiedyś Żydzi.

 

Przejdę teraz do właściwej części mojego komentarza. Co mówi Słowo Boże, Tora na ten temat? Ono daje nam światło i pokazuje co powinniśmy czynić.

Przychodnia nie uciskaj, sami bowiem wiecie, jak się czuje przychodzień, wszak byliście przychodniami w ziemi egipskiej, II Mojż. 23:9.

A gdy będziecie żąć zboże ziemi waszej, to nie będziesz żął przy żniwie swoim pola swego do samego końca  i nie będziesz zbierał pokłosia po swoim żniwie, pozostaw je dla ubogiego i dla obcego przybysza, Ja, Jehowa jestem waszym Bogiem, III Mojż. 23:22.

Jeżeli nie wypędzicie przed sobą mieszkańców tej ziemi, to ci z nich, których pozostawicie, będą jak ciernie dla waszych oczu i jak kolce w waszych bokach. Będa was uciskać w ziemi, na której się osiedlicie, IV Mojż. 33:55.

Kto się za daleko zapędza i nie trzyma się nauki Chrystusowej, nie ma Boga. Kto trwa w niej ma Ojca i Syna. Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie. Kto go bowiem pozdrawia uczestniczy w jego złych uczynkach, II Jan 9 – 11.

Słowo uczy nas, byśmy przyjmowali i pomagali obcym przybyszom. Ale pytanie brzmi, kto jest obcym przybyszem? Czy złodziej nim jest? Czy zabójca nim jest? Czy ktoś kto chce mi zrobić krzywdę nim jest? Czy mamy przyjmować wszystkich bez wyjątku? Czy nie mamy prawa sprawdzić kim jest dana osoba? Czy mamy zapewniać dożywotnie utrzymanie komuś, kto jest imigrantem i nie chce pracować?

Otóż są ludzie, których powinniśmy trzymać z dala od naszych domów i krajów. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy cierpieć i będzie to tylko nasza wina. Obcy przybysz to osoba, która z pokorą przyjmuje prawa danego domu czy kraju i przestrzega ich.

Jak Rut Moabitka. Powiedziała do Noemi – lud twój – lud mój, a twój Bóg jest moim Bogiem. Rut nie przyszła do Betlejemu by siedzieć na socjalu, choć przeżyła traumę spowodowaną śmiercią swojego męża. Przyszła i wzięła się do pracy! Biblia wyraźnie uczy, że kto nie pracuje nie powinien jeść. Utrzymywanie imigrantów przez całe życie jest kompletnym idiotyzmem i nie zgadza się z nauczaniem Słowa.

Bóg nakazuje zostawiać nam na naszym polu np. oliwki by obcy przybysz mógł przyjść i sam sobie zebrać żniwo. To nie my mamy im podsuwać pieniądze. To oni sami muszą na to zapracować! My dajemy im możliwość zrobienia tego. Tak uczy Tora.

Ludzie, którzy znają się na islamie mówią, że muzułmanin, który otrzymuje socjal traktuje go jako podatek od niewiernych, który mu się należy! Naiwni ludzie myślą, że oto pomagają komuś kto im się odwdzięczy dobrem, a druga strona myśli inaczej. Tak są uczeni przez swoich imamów. Dlatego kiedy przybywają teraz do Europy, szukają, by się osiedlić w kraju  – oni mówią najbardziej tolerancyjnym ale mają na myśli kraj, który im da najlepsze życie na korzyść niewiernych. Muzułmanie są dziś największą niepracującą grupą w Europie!

Czy osoby przybywające dziś do Europy są rzeczywiście uchodźcami – takich powinniśmy przyjmować czy też imigrantami zarobkowymi? W Polsce jest nam łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Kiedy wyobrażę sobie rodzinę np żydowską w 1942 w Polsce – gdyby ktoś im zaproponował kawałek mieszkania i trochę chleba do zjedzenia – oni by to z podziękowaniem ręki wzięli. Oni wiedzieli co to wojna i co to prześladowania i co to znaczy przed tym uciec.

Kiedy widzimy obrazki domniemanych uchodźców, którzy rzucają butelkami wody, którzy zachowują się agresywnie, krzyczą Allahu akbar, przenoszą się z jednego kraju do drugiego bo liczą na lepsze pieniądze, są roszczeniowi i nie przyjmują z wdzięcznością okazywanej pomocy – to wiemy, że to są imigranci nie uchodźcy.

Ilu wśród nich jest uśpionych terrorystów, jeden Bóg wie. Przyjmowanie takich ludzi bez weryfikacji jest totalną głupotą. A szantażowanie innych, by ich przyjęli jest niedopuszczalne. Jeśli Niemcy chcą być islamskim Kalifatem, ich wybór. Nie mają jednak prawa zmuszać do tego innych. Nie wpuszcza się do swojego domu ludzi, którzy nie szanują cię i nie szanują prawa, które tu panuje.

Obywatelem I Rzeczpospolitej mógł zostać każdy. Warunkiem było, by szanował i respektował jej prawa. Nie ma miejsca dla ludzi którzy przychodzą by narzucać nam swoje prawa. Wszyscy tzw obrońcy multikulti niech się nad tym zastanowią. Czy prawa muzułmańskich kobiet, które żyją w Europie są respektowane? I dlaczego nie, skoro żyją w tolerancyjnej Europie?

Apostoł Jan poucza, by nie przyjmować do swojego domu kogoś, kto przynosi fałszywe nauczanie. Co dopiero potencjalnych terrorystów i niszczycieli.

Do Europy przybywają dziś najbogatsi. Na nich mamy wydać większość pieniędzy. A co z tymi, którzy koczują w obozach w Turcji czy Libanie? Oni nie mają pieniędzy. To biedota. Pamiętamy jak w Polsce ginęła żydowska biedota i nikt się za nimi nie wstawił. Czy to sprawiedliwe?

Eksperci mówią, że jest o wiele taniej pomóc tym ludziom tam, gdzie są. Za te same pieniądze, można pomóc kilkakrotnie większej ilości osób. Dlaczego pozwala się ludziom przybywać i bezkarnie przekraczać granice UE a nawet jak to robiły Niemcy, zaprasza sie ich tutaj. Nie chodzi przecież tylko o przyjęcie 160 tys. Ale za nimi przyjdą ich rodziny i następne miliony a tych Europa nie wytrzyma. Jeśli mamy komuś pomóc to tak, by nas to nie zabiło.

Niemcy potrzebują dziś rąk do pracy i za jednym zamachem chcą upiec kilka pieczeni. Chcą pokazać światu, jacy to są altruistyczni i dobrzy. A całą odmę zła, próbują zrzucić na inne kraje, szczególnie te, z Europy wschodniej.

Polskie instytucje powinny poświęcić więcej uwagi i pieniędzy na przedstawianie innej, właściwej wersji historii dla świata zachodniego. Jeśli to się nie stanie, artykuły pana z NYT czy apele niemieckie czy austriackie będą padać na dobry grunt, bo ludzie na zachodzie nie mają pojęcia o prawdziwej historii. Wiem o tym z autopsji, bo często uczę takich ludzi i przedstawiam im prawdziwe fakty, którymi są zszokowani.

Moja rada dla polskich polityków: przestańcie liczyć na sojusze z zachodem i kalkulować, że jak my im teraz nie pomożemy, to oni nam też kiedyś nie pomogą. Oni nam nie pomogą w obu przypadkach. Nadzieją dla Polski jest powrót do przestrzegania Prawa Bożego, zaprzestanie maryjnego bałwochwalstwa, wyrównanie nierówności i niesprawiedliwości społecznych. Wtedy naszym sojusznikiem będzie sam Jehowa! A On może wszystko!

Europa została stworzona przez plemiona izraelskie i inne ludy tu mieszkające. Czy tego chcą czy nie chcą ich myślenie, nawet jeśli teraz są ateistami, zostało przez wieki i pokolenia zaprogramowane przez Słowo. Europejczycy nie mają mentalności ani muzułmanskiej ani buddyjskiej. Dlatego pomimo różnych wojen zbudowali to, co zbudowali.

Jeśli Izrael w Europie nie obudzi się w porę co do faktu kim jest i obowiązku przestrzegania Bożego Prawa, Bóg ich znowu osądzi. A narzędziem Bożego sądu nad niewierzącym Izraelem mogą być ciernie w waszych oczach i kolce w waszym boku, (IV Mojż. 33:55) terroryści muzułmańscy, których sobie do własnych krajów nasprowadzali.

 

14 września 2015


Udostępnij