Udostępnij

Konkordat wprowadzony w Polsce – bez Prawnie.

Religia wprowadzona do szkół – bez Prawnie.

Krzyż zawieszony na sali Sejmowej, nocą – bez Prawnie.

Finansowe korzyści osiągane przez Kościół Rzymski w Polsce – bez Prawnie.

Jezus Chrystus sądzony w nocy przez religijnych obłudników – bez Prawnie.

Kto tak naprawdę uczy Polaków warcholstwa i anarchii??? Od stuleci?

Trybunał Konstytucyjny?

Dla ludzi ze spaczoną mentalnością, wyprodukowaną przez nauczanie i działanie Kościoła Rzymskiego, wyroki TK to nie problem. Zgodne z prawem według nich coś jest wtedy, gdy oni tak uważają. Jeśli prawo mówi inaczej, tym gorzej dla prawa.
Zresztą po co im jakiś Trybunał jak mają swojego “Mesjasza”. On wie przecież lepiej.
To nie jest szaleństwo, co się teraz dzieje. To jest zjawisko duchowe. Nazywa się to duch antychrysta lub duch anty Mesjasza. Apostoł Jan przestrzegał nas, że w dniach ostatecznych powstanie wielu ludzi w takim duchu.

Od wieków Kościół Rzymski, a także, bądźmy uczciwi, również inne Kościoły zmieniają Prawo Boże, bawiąc się w Boga Najwyższego.

Zmiana Sabatu na niedzielę, dzień boga słońca – bez Prawne.

Zmiana Świąt Jehowy, których przestrzegał Jezus na święta pogańskie – bez Prawne.

Zmiana Domu Izraela na Kościół Uniwersalny czyli Rzymsko – Katolicki – bez Prawne.

Pozwolenie ludziom na czczenie innych bogów – Maryja, święci, figurki i obrazy – bez Prawne.

Że wymienię tylko kilka najważniejszych zmian. Nie przekonanym polecam samodzielne studiowanie Słowa Bożego. To tam i tylko tam jest zapisane całe Prawo Boże.

Prawo, które otrzymał Mojżesz, a które potwierdził przez sumienne jego przestrzeganie Drugi Mojżesz, Jezus Chrystus – Mesjasz. Nie tylko potwierdził je swoim życiem. Powiedział też, że nie przyszedł by zmienić Prawo. Nie przyszedł by dodawać czy odejmować przykazania w nim zawarte – ale by je wypełnić!
Gratuluję tym wszystkim, którzy uważają, że są mądrzejsi od Jezusa i myślą, że mogą sobie zmieniać Prawo jak im się żywnie podoba.
Tak właśnie funkcjonuje duch anty Mesjasza. Jest to duch przeciwny Prawu Bożemu. Człowiek, który ma takiego ducha, udaje pobożnego ale jego uczynki, które są niezgodne z Prawem, zaprzeczają temu.
W dniach ostatecznych wielu ludzi będzie zwiedzionych w taki dokładnie sposób. Będą szukać znaków, charyzmy liderów politycznych i religijnych.
I nie rozpoznają anty Mesjasza.
Ten człowiek, syn zatracenia jak go nazywa Biblia i ludzie którzy mają podobnego mu ducha na sobie, wyróżniają się tym, że nie przestrzegają Prawa Bożego.

Naszym zadaniem jako prawdziwych dzieci Bożych jest wypełnianie całego Prawa. To zadanie tych wszystkich, którzy w Niego wierzą. To jest ta Droga, którą mamy iść.

Jeśli wypełniamy Prawo jesteśmy błogosławieni. Jeśli nie, wchodzimy pod przekleństwo.
Dotyczy to również całych społeczeństw. Naród, który nie przestrzega ani Prawa Bożego, ani swojego własnego prawa nie będzie długo szczęśliwym narodem.

I jeszcze jedno na koniec. Nie można niszczyć bezprawia – jeszcze większym bezprawiem! Bezprawie należy niszczyć – prawem! Tak działał Jezus na ziemi. Bóg mógł uczynić porządek na ziemi szybko i … bezprawnie. Zamiast tego, przysłał swojego Syna, który działał w zgodzie z Prawem.
Kosztowało Go to Jego własne życie, ale tym samym pokazał wszystkim niedowiarkom, że nie robi tego dla swoich egoistycznych celów, ale dla innych.

Dedykuję to wszystkim politykom różnych opcji i ich zwolennikom, którzy krzyczą o Konstytucji tylko wtedy, gdy im to pasuje.

3 Grudnia 2015


Udostępnij